Artykuły | Przepisy | Herbaciarnie | Galeria | Rozrywka | O stronie | Forum
 
Opis strony:
 
O stronie
Nagrody
Galeria poprzednich wersji
   

O stronie


Nagrody, wyróżnienia i publikacje

czerwiec 2006
Git Site Strona została wyróżniona w czerwcowej edycji konkursu Git Site organizowanego przez ..:Portal młodzieży:...
kwiecień 2006
herbata.info.pl - GWIAZDOR Zostaliśmy docenieni przez katalog najlepszych stron w polskim Internecie.
styczeń 2005
Konkurs na najlepszą stronę www - COOL SITE Strona została wyróżniona w konkursie Cool Site. W następnej edycji na pewno będzie lepiej :)
listopad 2004  

Artykuł o wróżeniu z fusów został został wykorzystany  przez restaurants.pl. Portal oparł swój artykuł nawiązując do naszego.

luty 2004  

Strona wygrała III miejsce w konkursie "Rekiny Internetu", w kategorii "witryna prywatna". Kolejnym konkursie, który ma na celu promocję najlepszych stron internetowych. Jestem z tego powodu bardzo dumny, ponieważ rywalizacja była naprawdę zacięta.

30 czerwiec 2003  

Strona ponownie została wyróżniona przez tygodnik Wprost. Tym razem jako "Strona Tygodnia". Oto co o nas napisali:

"Złotą stroną piątego tygodnia czerwca został serwis www.herbata.w.pl - poświęcony sztuce parzenia i picia herbaty. Jury nagrodziło profesjonalizm serwisu oraz niezwykle ciekawe artykuły, przepisy, galerię oraz znakomitą kolekcję bezpłatnych gier online."

październik 2002  

Golden Web Awards jest to międzynarodowy konkurs promujący najlepsze strony w sieci.

wrzesień 2002  

"Super Strona", jest nagrodą przyznawaną przez redakcje e-zinu ESCAPE Magazine. Wyróżnienie ma na celu przedstawienie najlepszych Polskich stron, nie zawsze tych najbardziej znanych, które swoją zawartością wybijają się ponad przeciętną i zasługują na szczególną uwagę.

12 maj 2002  
Wprost

Strona została wyróżniona przez tygodnik Wprost. Oto co o nas napisali:
Five o'clock
www.herbata.w.pl


"Mimo że herbatę pijemy na co dzień, niewiele wiemy o jej pochodzeniu, historii czy różnicach między poszczególnymi gatunkami. W serwisie www.herbata.w.pl. zamieszczono legendy związane z uprawą, parzeniem i piciem herbaty, a także opis światowej ekspansji tego napoju. Autorzy podają adresy kilkudziesięciu herbaciarni z całej Polski, gdzie można nie tylko kupić wykwintne gatunki herbaty, ale też na miejscu poznać ich smak. Dla tych, którzy wolą pić herbatę w domowym zaciszu, zgromadzono ponad 130 przepisów na herbaciane napoje i poncze. "

11 grudzień 2001  
Witryna dnia

Strona została wyróżniona jako witryna dnia przez PC World Komputer. Oto co napisali:
"Coś dla miłośników dobrej herbaty. Znajdziecie tutaj m.in. informacje o polskich herbaciarniach oraz dziesiątki przepisów, które ułatwią wam przyrządzenie tego wyśmienitego napoju.

Serwis www.herbata.w.pl przeznaczony jest dla miłośników herbaty. Znajdą tu oni nie tylko dziesiątki przepisów, ale również informacje o polskich herbaciarniach. Warto także zajrzeć do sekcji z artykułami na temat herbaty (znajdziemy ich tutaj kilkanaście) - zawarto w niej informacje o tym, jak zaparzać poszczególne gatunki, jak je podawać oraz wiele interesujących materiałów o historii herbaty. Na stronie znajdziemy również "herbacianą" galerię."

01 listopad 2001  
Focus

Moja strona została opisana w Focusie, numerze 11/2001. Tak o niej napisali:
"Czy w herbacie kryje się magia? Jakie napary pije się w Ameryce, jak przyrządzić poncz? Serwis www.herbata.w.pl to prawdziwe vademecum smakosza, które wyczerpująco odpowiada na te pytania."

^ do góry


© Copyright Lucky 2006

Strona powstała 12.maja.1998 roku

Materiały znajdujące się na stronie można wykorzystywać dowolnie tylko i wyłącznie do celów niekomercyjnych.
W przypadku wykorzystania ich do celów komercyjnych proszę o kontakt z autorem strony.